Для малюків (3-6) років

Захоплююча музика

 — є однією з ланок програми комплексного розвитку, де формуються естетичні уподобання дитини, визначаються творчі задатки, виховується активний слухач та учасник музичного ансамблю.

На уроках діти в ігровій формі вивчають нотну грамоту, співають, грають в ансамблі шумових інструментів, навчаються розуміти та слухати музику.
Це чудова можливість для всіх дітей: — отримати початкові навички та вміння гри в ансамблі,

 

 

Веселий театр

— У дошкільному віці розвиток дитини відрізняється надзвичайною різноманітністю та динамічністю.
— Розкрити заповітні двері у світ дитячої свідомості допомагає театралізована гра. 
— У нашій школі дошкільнята поринають у світ образів, знайомляться з почуттями, настроями героїв, освоюють способи їхнього зовнішнього вираження, розвивають свою мову. 
— Урок Веселого театру включає в себе:

Арт-терапія

у програмі комплексного розвитку дітей дошкільного віку:
-Для творчих практик вибираються різні техніки нетрадиційного живопису (акватипія, монотипія, колаж, пластиліно- і ниткографія тощо), декоративно-ужиткового мистецтва (декупаж, валяння, лялька-мотанка, декоративний розпис).

— Під час занять застосовується робота з пластичними (тісто, пластилін), сипучими (пісок, манка) та природними матеріалами, а також використовується казкотерапія. 

Танець

«Танець» у програмі комплексного розвитку – це одна із складових гармонійного та цілісного виховання дитини.
Музично-ритмічні рухи є синтетичним видом діяльності, тому заняття з танцю засновані на рухах під музику, розвивають і музичний слух, і рухові здібності, а також ті психічні процеси, що лежать у їх основі.