Батьки про нас

ОЛЕНА ТА ЄВГЕН ТКАЧЕНКО

Дбайливі та чуйні батьки прекрасної дівчинки Єви, яка вчиться грати на фортепіано. ☀️☀️☀️ «Знайомство Єви зі світом музики почалося з неправильно обраної школи, звідки ми бігли лише через півгодини. Але дорогою додому ми випадково помітили банер Voloshka music house, і це була доля! ☀️☀️☀️З першого ж уроку Наталія Валентинівна та її підхід підкорили нас із чоловіком, а головне – доньку. Ми були дуже здивовані тому, як Єва плаче, не бажаючи йти, і чекає, коли ж настане ранок, щоб нарешті піти на заняття по фортепіано. Крім того, що дочка знає ноти і вже грає перші мелодії (ми не очікували, що це станеться так швидко!), завдяки розвитку дрібної моторики вона стала краще запам'ятовувати інформацію. ☀️☀️☀️ Але головне, що в школі Єва знайшла справжнього друга в особі Наталії Валентинівни, яка для неї тепер є прикладом. Voloshka music house - це маленька та дружна сім'я (без зайвого пафосу), де вислухають, навчать та пригостять чаєм після заняття. Тут немає місця “батога” та “радянському вихованню”. У дитини є право вибору та чудовий кваліфікований провідник у світ творчості. ☀️☀️☀️Наталія Валентинівно, дякую! P.S. Чекаємо на перший концерт=)»

КАЛЬНИЦЬКА ОКСАНА

Мама Анастасії - нашої чудової дівчинки, яка нещодавно набула слуху! «Анастасія - допитлива дитина, яка активно цікавиться всім новим, цілеспрямована і рухлива. Їй подобалося дзюдо та малювання. Якось ми вирішили знайти новий гурток малювання, щоб було територіально ближчим. Ішли на малювання, а випадково зайшли до VolOshka music house. І знайшли музичний світ! Ми буквально тут оселилися, стали частиною музичної сім'ї, із задоволенням брали участь у житті школи. Наталія Валентинівна – чудовий вчитель музики! Уроки з нею на радість, вона стала нашим орієнтиром у світ прекрасних звуків, захопила та розчинила в ньому. Кожен урок – чарівна музична історія.

ГАННА І РУСЛАН МАЛЬКОВИ

Дбайливі та чуйні батьки, які розуміють важливість творчого розвитку своїх дітей. «Наталя Валентинівна – чудова людина, супервикладач! Наше знайомство довелося на час карантину, і спочатку ми дуже скептично поставилися до онлайн занять. Але! З перших уроків її енергетика та позитив почали творити дива! Це передається навіть онлайн! А як такий керівник може мати погану команду? У Voloshka music house лише професійні, талановиті та креативні педагоги. Ми дуже раді, що наша дитина займається саме в цій школі! Успіхів та процвітання!!!»

МОТОРНІ ІРИНА І МАКСИМ

Чуйні та уважні батьки Аліси. «Нам, як батькам, хочеться показати своїм дітям всю багатогранність цього світу, у найкращому його прояві. І музика, мистецтво дуже важлива його частина. Нам подобається, що наша дочка щиро цікавиться музикою, грою на фортепіано. Вже півроку, як ми відвідуємо індивідуальні уроки. Ми бачимо старання дитини, азарт у власних очах. Інтерес не згас, і це поки що для нас найважливіший показник. Хочемо сказати свій ВЕЛИКИЙ ДЯКУЮ Наталії Валентинівні. Насамперед за індивідуальний підхід та віру в кожну дитину. За чудову атмосферу на заняттях. За розуміння та гнучкість графіка: літо, відпустки, перепустки - все відпрацьовується, нічого не втрачається, не "зникає". За консультацію та поради при виборі музичного інструменту. Не женемося за найновішим, модним і дорогим. А тільки те, що дійсно зараз потрібно для вивчення музики. За активну концертну діяльність. Звикнути до сцени дуже важливо. Гастролі будуть потім)) Ми в школі з самого її відкриття, і поки що всім задоволені та щасливі за її успіхи, перемоги, досягнення. Дуже приємно спостерігати за творчим польотом успішної команди. Удачі вам!"

ТЕТЯНА НЕСКУБА

Мама прекрасних дівчаток Нікі та Вікі, чудовий педагог, кандидат економічних наук. Тетяна ділиться своїми враженнями від трьох місяців навчання старшої Нікі: «Творчий розвиток дитини - це основа формування гармонійної та успішної особистості. Саме від батьків залежить, розкриє свої таланти дитина чи ні, оскільки дорослі приймають рішення, який для цього обрати навчальний заклад. Як і більшість дітей, моя старша донька хотіла всього і відразу. Проте після співбесіди з Наталею Валентинівною, директоркою школи VolOshka music house , Ніка почала поступово вивчати основи гри на фортепіано. Під час карантину уроки проходили в онлайн режимі, що ні трохи не зменшило інтересу до занять, а навпаки кожен урок моя дитина очікувала з великим нетерпінням . Зараз навчання проходить безпосередньо в школі з Наталею Валентинівною, і ми з чоловіком сподіваємось, що наша друга донька Вікторія, як трохи підросте, теж знайде для себе саме той напрямок, який її буде надихати. А школа VolOshka music house, я впевнена, нам в цьому допоможе!»

ІРИНА ДІДОВА

Чудова мама наших учнів Лізочки та Влада: «Школа VolOshka music house така молода і у такий скрутний час заснована.. Але!!! народжена з такою любов'ю, що ніякі біди не зможуть зупинити її становлення! Педагоги, які там працюють - мега талановиті і сповнені спрагою зацікавити дітей, занурити їх у розмаїття творчого життя! Розвинути їх таланти, змусити повірити у себе. На чолі школи справжня чарівниця і натхненниця! Кожен урок - це казка! Педагог від Бога! Наша донька із самого першого заняття називає її "моя Наталочка"! З першого уроку ми у полоні її чарівності і краси! Кохаємо безмежно і назавжди! Такі люди і школи повинні бути у житті кожної дитини! Приводьте своїх діточок у VolOshkа music house, і вона стане для них другою домівкою і місцем, де вони знайдуть справжніх друзів і себе!»

НАДІЯ ШНЕЛЬ

Сучасна, цікава, активна, позитивна та відповідальна мама Димочки: «Кожен батько хоче максимально розкрити таланти своїх дітей і показати їм цей світ у всіх фарбах. Мистецтво тому найвірніший помічник. Тому як тільки наш син зацікавився грою на музичних інструментах, ми відразу відвели його до школи мистецтв VolOshka music house. Головне, що хотілося б наголосити, це професіоналізм та креативність усіх викладачів, а також індивідуальний підхід до кожного учня! По-справжньому зацікавити трирічку та утримувати його увагу протягом усього заняття – це багато чого варте! Адже діткам хочеться бігати, все доторкнутися і подивитися! Ще в нашому житті дуже важлива гнучкість та вміння адаптуватися до будь-якої ситуації. І в цьому питанні школа виявилася теж на висоті, коли до карантину довелося проводити заняття онлайн (про що спочатку ніхто навіть і не думав). Для всіх це було нове і не зрозуміло, але результат перевершив усі очікування! У цій школі педагоги завжди відкриті до спілкування, йдуть назустріч, і можна спокійно вирішити будь-яке питання щодо занять або безпосередньо дитини. Я дуже задоволена, що наш Діма займається саме у цій школі, і найважливіше, що він із радістю біжить на заняття!»

КАТЕРИНА ХОДУСОВА-БАЛИЦЬКА

Дбайлива і чуйна мама Настюші: «Коли моя дочка Анастасія, підростаючи, почала тягтися до музичних інструментів, я однозначно вирішила, що відкрию для неї цей чарівний світ. Як тільки я дізналася про школу Voloshka music house-роздумів довгих не було! Наскільки я задоволена, що не помилилася у виборі! Після перших онлайн-уроків наша Настюша вже могла показати нотки на клавішах фортепіано, грала і співала кілька пісень! Після двотижневого навчання маля вже виступало перед глядачами!!! Ми, як батьки, задоволені заняттями, викладачами і, звичайно, результатом! Підхід до занять настільки лояльний та цікавий, що кожній дитині буде до душі ця чарівна музична атмосфера! Настюша чекає кожного уроку і завжди, у будь-якому настрої хоче йти до школи! Дякую Voloshka music house за щастя нашої дочки на початку її музичного шляху!»

КЛОЧКО КАТЕРИНА

Мама Влада Кухтіна, учня за класом гітари! Наш Влад постійно цікавиться всім новим та незвіданим, він прагне навчитися всього, що не вміє. З раннього дитинства він займається спортом та математикою, досягаючи чудових результатів! Вже давно його мрією була гра на гітарі. Якось на прогулянці цілком випадкові люди запросили нас зайти познайомитися з музичною студією, нахвалюючи любов дітей і до самої студії, і до її керівника. Ми навіть не очікували такої запопадливості у 11-річного підлітка ходити на музичні заняття, брати участь у кожному святі та концерті, з радістю прикрашати зал, та бути щасливим стати частиною цієї унікальної музичної родини. Низький уклін Вам, Наталія Валентинівна, за індивідуальний підхід до дітей, за те, що можете закохати в мистецтво навіть хлопця-спортсмена, який несподівано для батьків не лише заграв на гітарі, а ще й заспівав. За короткий час навчання у школі молодий педагог Артем Олегович навчив його грати вже кілька п'єс, читати за нотами і навіть співати. Ми щасливі, як батьки, що наша дитина розвивається всебічно, що вона знайшла улюблену справу для душі! Багато хто йому каже, що це вже не модно! Але коли сучасний хлопець грає на гітарі, це захоплює і його ровесників та дорослих! Мистецтво не може бути не модним, кожен може знайти себе у різних стилях та напрямках! І дати можливість нашим дітям бути всебічно розвиненою особистістю – наше завдання, як батьків! Я думаю, з цим завданням ми чудово справляємось!