Школа в особах

3443

Волошко Наталія Валентинівна

Директор школи мистецтв «Voloshka music house», методист вищої категорії, заступник директора Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх установ, ініціатор, організатор і ведуча масштабних обласних дитячих проектів.

 

image-11-10-20-08-35

Беспалова Ірина Геннадіївна

Педагог з класу естрадного вокалу. 
Закінчила Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди за класом естрадного вокалу та Харківський вищий коледж мистецтв за спеціальністю «Сценічне мистецтво». Лауреат вокальних та театральних фестивалів обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

 

Рисунок1

Тищенко Катерина Сергіївна

 Талановитий молодий педагог, який любить дітей та свою професію. Веде хор, захоплюючу музику та вокал.
Закінчила Харківське музичне училище ім. Б.Н.Лятошинського. Наразі отримує ступінь бакалавра у Харківському національному університеті мистецтв ім. І.П.Котляревського.
Лауреат обласних та всеукраїнських вокальних конкурсів.

tanec1

Наталія Турчак

Педагог з хореографічних дисциплін.
Наталія Випускниця Харківської школи Хореографії. Танцем займається з 3-х років, має 3 юнацький розряд зі спортивної аеробіки.
Наталія згадує: «Щоразу, стаючи за верстат, я усвідомлювала, що жити без танцю не зможу, що танець – це гармонія моєї душі та тіла!»
гитара12

Артем Олегович Островерх

Педагог з класу гітари.
Закінчив Харківське музичне училище імені Б.М.Лятошинського, здобуває ступінь бакалавра у Харківському національному університеті мистецтв ім. І.П.Котляревського.
«Уроки я почав давати під час навчання на останньому курсі Харківського училища. Все почалося з індивідуальних занять, потім працював у кількох приватних школах, і нарешті робота у Voloshka Music House.

 

Гліб Павлович Малов

Педагог з ударних інструментів (ударна установка).
Лауреат всеукраїнських конкурсів та призер міжнародних конкурсів. Номінант премії ІІ міжнародного культурно-мистецького фестивалю «Grig Fest». Закінчив на відзнаку Житомирське музичне училище ім. В. С. Косенко. Наразі навчається у Харківському національному університеті мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Березовська Вероніка Володимирівна

Педагог з класу скрипки Березовська Вероніка Володимирівна.
Закінчила ХМУ ім. Лятошинського, ХДУІ ім. Котляревського.
Учасниця та переможниця всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
Грала та працювала у струнному квартеті.
Працювала концертмейстером у МАСО «Слобожанський». Гастролювала з оркестром Обласної філармонії.
 
 

Марія Бондаренко

Педагог з гімнастики, класичного та сучасного танцю.
Закінчила Харківську хореографічну школу та Київське Державне Хореографічне училище, студентка 4-го курсу Харківської Державної Академії Культури.
Навчаючись у хореографічній школі, брала участь у виставах: «Лускунчик», «Попелюшка», «Чиполліно», «Білосніжка та сім гномів», «Пригода Піноккіо», «Коткін дім», «Гаррі та Снігова королева», «Русалочка», « Дюймовочка» та інших спектаклях.